Ako prenajať

Ako úspešne prenajať nehnuteľnosť


Úspešní prenajímatelia bytov majú nehnuteľnosť prenajatú kontinuálne a dlhodobo.


 


Pýtate sa, ako je to možné a v čom spočíva tajomstvo úspešného prenajímania bytu?

Tu je postup ako to robíme pre svojich klientov:


 


Správne nastavenie ceny


Cenu prenajímanej nehnuteľnosti ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sú premenlivé v čase, ako aj v nadväznosti na aktuálny dopyt po prenájmoch. Nespoliehajte sa na vlastné odhady, nacenenie výšky nájmu vašej nehnuteľnosti nechajte na nás. Naši realitný agenti sú v teréne každý deň a majú dokonalý prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Vypracujú analýzu konkurencie, lokality a zároveň navrhnú na základe ostatných faktorov, akú stratégiu zvoliť priamo pri prenájme vašaj nehnuteľnosti.  Poraďte sa bezodplatne, za akú čiastku sa dnes vaša nehnuteľnosť môže prenajať a získajte pri jej prenájme čo najviac! 


Úprava nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť chceme vidieť osobne. Jeden zo zásadných no zároveň často opomínaných krokov je jej vlastná príprava, nech sa už jedná o predaj, či práve spomínaný prenájom. Vieme vašu nehnuteľnosť upraviť tak, aby bola atraktívna, zároveň ju profesionálne a kvalitne nafotiť, čo opäť zvýši jej cenu, a to niekedy v rádoch aj ďalších niekoľkých percent. Naši skúsení špecialisti vám dokážu poradiť aj v zásadných otázkach samotnej nehnuteľnosti, napríklad, či zvoliť zariadenú alebo naopak.


Prenájom nehnuteľnosti


Vašu nehnuteľnosť budeme inzerovať na hlavných realitných portáloch, o ktorých vieme, že patria medzi najnavštevovanejšie. Vzhľadom k našej rozsiahlej databáze už možno v tejto chvíli nájomníka máme. Preverenie nájomníka je u nás samozrejmosťou a odovzdanie nehnuteľnosti bude pre Vás iba formalitou. Zaistíme pre Vás všetko potrebné. Formuláre a dokumenty s celým procesom spojené, sa riadia platnými zákonmi, pretože vás chránime – právom. Zároveň vám  pomôžeme aj s prevodom energií na nových nájomníkov. 


 
TOP riešením pre tých, ktorí si cenia svoj čas aj peniaze, je služba RENT MANAGEMENT, s ktorou máte prenájom vyriešený bez akýchkoľvek starostí.