O nás

Ďakujeme, že ste sa rozhodli využívať služby našej spoločnosti P&T REALITY. Tu sú dôvody, prečo ste si vybrali správne 


OdbornosťNaši makléri pracujú ako tím, spolupracujú, vymieňajú si skúsenosti a sú neustále vzdelávaní. „Nesedíme na zadku „ ale pracujeme v teréne, preto sa stretávame s rôznymi situáciami, ktoré pri realizovaní realitných obchodov môžu vzniknúť. Sme ochotní pomôcť a poradiť za každých okolností. Ako jedna z mála realitných kancelárií máme v tíme aj absolventa RSc. – ekluzívny konzultant v oblasti realitných služieb.  Sme tiež členmi Realitnej únie Slovenskej republiky.


Marketing


Marketingové nástroje, ktoré využívame, majú svoj zmysel. Inzerujeme na  najnavštevovanejších  inzertných  portáloch, máme reprezentatívnu webovú stránku, využívame sociálne médiá, tlačené média. Spropagujeme Vašu nehnuteľnosť tam, kde o ňu bude záujem. Ako bude vyzerať inzerát Vašej nehnuteľnosti, je pre nás dôležité, preto sa jeho príprave plnohodnotne venujeme. Inzeráty neustále inovujeme.


Férovosť


Tak ako už máme v názve, hráme „čistú hru“. Nenútime Vás do exkluzívnych zmlúv, nezavádzame a hovoríme Vám pravdu. Cena za našu prácu je vždy dopredu stanovená a je vecou dohody medzi nami. Naše zmluvy sú korektné, vypracované právnikom tak, aby ani jedna strana neprišla „z krátka“. Už na začiatku Vám presne povieme, ako bude obchod prebiehať, akým štýlom budeme jednať a akú stratégiu zvolíme pre Vašu nehnuteľnosť. Nikdy nehovoríme, že bude obchod prebiehať bez komplikácií, ale vždy Vám bude každá situácia dopodrobna vysvetlená a spolu si zvolíme tú najlepšiu cestu.


Otvorenosť


Vieme, že sa neradi k čomukoľvek zaväzujete. Naše zmluvy sú ale pripravené najmä na Vašu ochranu. Každý podklad Vás necháme prečítať, nejasnosti povysvetľujeme a dokumenty prispôsobíme Vašim požiadavkám k obojstrannej spokojnosti. Dôvera je pre nás kľúčová, a preto chceme, aby naša spolupráca bola vopred dohodnutá  „čierna na bielom“. Ako sa hovorí, aj ústna dohoda je dohoda, čo ale nie je na papieri, akoby neexistovalo.SpolupracujemeNaša kancelária chce najmä aby ste boli spokojní vy, naši klienti. Preto je pre nás dôležitá spolupráca aj s inými realitnými kanceláriami. Zvýšime tým možnosť predaja Vašej nehnuteľnosti niekoľkonásobne! Realitných kancelárií je dnes na trhu veľa, a preto si  kancelárie, s ktorými chceme spolupracovať  obozretne vyberáme aj na základe Vašich skúseností.PriestoryPriestory, v ktorých podnikáme sa nachádzajú na frekventovanom mieste a sú reprezentatívne. Chceme, aby ste sa u nás cítili dobre. Samozrejmosťou je občerstvenie a pohodlie. Veľmi radi Vás kedykoľvek privítame. Súčasťou nášho tímu je aj asistentka, ktorá Vám pomôže, keď my budeme v teréne. Pracujeme tak, aby sme sa mohli stretnúť aj keď sa v práci zdržíte dlhšie.Doplnkové službySúčasťou nášho tímu sú aj finanční sprostredkovatelia. Pracujeme vo všetkých oblastiach finančného trhu – hypotekárni, poistní, investiční špecialisti. Naši sprostredkovatelia pracujú na základe osvedčení z Národnej banky Slovenska. Máme niekoľkoročné skúsenosti v bankovom sektore, spolupracujeme so všetkými inštitúciami na Slovenskom trhu. Naši špecialisti Vám hypotéku „ušijú na mieru“. Ako jedna z mála kancelárií Vám výber nehnuteľnosti odporučíme až na základe presných prepočtov Vášho financovania. Ako jediná kancelária máme už priamo v našich zmluvách dohodnuté, že v prípade, ak Vám nami sprostredkovaní úver v banke nevýjde, vrátime Vám Váš zložený rezervačný poplatok.SpokojnosťTo, či ste s nami boli spokojní, je jednou z našich odmien. V prípade, že si chcete vopred našu kanceláriu „preklepnúť“ vieme Vás nakontaktovať na množstvo našich klientov. Ohodnotenia našej práce si môžete pozrieť aj na našej fanúšikovskej stránke na Facebooku. V prípade, že ste s nami spokojní, budeme sa tešiť, keď nám napíšete spätnú väzbu aj Vy.