Nízkoenergetický dom v škandinávskom štýle - výstavba na zákazku

  • 0-02-0a-1c8afdd4ca57436844a8765a59cd0469e6b2332565aadf1e32c214ad08200346_1c6da99da1bd4d.jpg

exkluzívne

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

PONÚKAME - exkluzívne na predaj krásny a jedinečne navrhnutý dom v škandinávskom štýle, ktorý bude vyrobený na zákazku v rámci celého Slovenska.

Dom plnohodnotne spĺňa komfort aj náročnejšieho klienta Dominuje útolnosť, praktickosť a minimalizmus, ktorý však neodporuje pohodliu. Dom svojim dôrazom na prírodné materiály sa takmer úplne zladí s prostredím. Budete mať pocit, akoby medzi vami a prírodou vlastne nič nestálo. Terasa s presklením zvýrazňuje panoramatický výhľad do prírody, stiera hranice medzi interiérom a exteriérom. Kombinácia minimalistických detailov, surové drevo a biele steny, rozmerné sklenené tabule a jednoduchý nábytok, dávajú tomuto škandinávskemu štýly bývania finálny charakter. Kvalitné izolačné materiály zaručujú nízkoenergetickosť domu, ktorá Vám poslúži na relax, zábavu alebo plnohodnotné celoročné bývanie.

Dominantou prízemia je veľká obývačka s možnosťou otvorenej galérie, krbom, kuchyňou, jedálňou a presklenou prednou časťou s výstupom na terasu. Súčasťou prvého poschodia je aj vstupná chodba, kúpeľňa s WC, šatníkom, technickou miestnosťou a spálňou. Na druhom poschodí sú navrhnuté dve alebo tri samostatné dvojlôžkové izby s výhľadom do prírody. Variantu domu si zvolí zákazník. Dom vyhotovujeme vo variante 3, 4 a 5 izbového domu. Priestor nad 2.PN nám umožňuje pekný a priestranný odkladací priestor, ktorý sa môže využívať aj na príležitostné prespanie.

Veľké zasklenia sú zdrojom prirodzeného svetla a opticky zväčšujú plochu obytného priestoru a prepojeného s okolím.

Interiér -- Interiér domu si môžete zariadiť už podľa svojich predstáv do moderného škandinávskeho alebo toskánského štýlu. Aj tu vieme nadstaviť možnosť kompletného zariadenia presne na mieru.

Komfort v bývaní umocnia hliníkové okná a dvere v antracitovej farbe, priznané drevené hradby v interiéry, kombinácia kovu a dreva v interiéry, sklenené zábradlie na schodisku ako aj na 40 m2 veľkej terase.

V cene je zahrnutý právny servis, spracovanie zmluvnej dokumentácie, vybavenie stavebného povolenia a následnej kolaudácie, zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

2

5

130 m²

170 m²

500 m²

230 m²

aktívne

drevostavba

áno

áno

áno

hliníkové

0948961169

poslať správu

Slovensko

Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš

 

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo


0948 961 169
info@byvajvnovom.sk
www.byvajvnovom.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing.  Pavlína Turská, RSc.

Ing. Pavlína Turská, RSc.

majiteľ

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0948961169
E-mail: turska@byvajvnovom.sk

všetky realitné ponuky makléra