Exkluzívna zástavba rodinných domov Bešeňová

  • IMG_4137.jpg

exkluzívne

289.000,- €

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

V exluzívnej spolupráci vám predstavujeme projekt radovej zástavby rodinných domov v obci Bešeňova, ktorá je vstupnou bránou do vychýrenej rekreačnej destinácie Liptova.

Projekt pozostáva zo 7 jednopodlažných 6-izbových rodinných domov, kde 6 z nich má úžitkovú plochu 133 m2 a jeden má úžitkovú plochu 174 m2. Celý projekt je osadený do oblasti výlučne určenej pre rodinné domy v samostatne vybudovanej ulici.

Plocha pozemku pod jednotlivé domy je od 214 do 300 m2.
Stavba spĺňa energetický certifikát triedy A a predpokladané mesačné náklady by mali byť na úrovni 60 eur. Stavba má vonkajšie zateplenie s 25cm izolačnou vatou.
Na ohrev teplej vody budú slúžiť solárne panele. Vykurovanie je realizované prostredníctvom elektrického podlahového kúrenia, resp. vykurovanie krbom, kde horúci vzduch sa bude prenášať do všetkých miestností prostredníctvom prieduchov.

Výstavba bude realizovaná začiatkom roku 2021 a predpokladané ukončenie výstavby zakončenou kolaudáciou začiatkom roku 2022.

Liptov je jedným z najkrajších a pre turistov najzaujímavejších regiónov Slovenska. Zo všetkých strán ho obkolesujú hory, je tu viac ako 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke až 1185 km a viac ako 800 km značených cyklotrás. Vyviera tu množstvo minerálnych prameňov, región je známy aj liečebnými kúpeľmi. Známe sú termálne kúpaliska v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši, či Liptovskom Jáne. Oblasť je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom (Vlkolínec, skanzen Pribilina, Havránok.. ). Nachádza sa tu známa priehrada Liptovská Mara. Okrem lyžovania a turistiky ponúka aj menej tradičné športy – paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Jasná Nízke Tatry, SKI PARK Ružomberok – Malinô Brdo, PARK SNOW Donovaly, SKI PARK Kubínska hoľa, Ski Opalisko – Závažná Poruba a Lyžiarsky areál Žiar – Dolinky. Je tu tiež mnoho sprístupnených krásnych jaskýň (Demänovské jaskyne, Važecká, Stanišovská jaskyňa..), či hradov.

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

1

6

300 m²

133 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

áno

áno

vlastné - elektrické

áno

nie

áno

áno

tehla

čiastočne

áno

áno

A

áno

asfaltová cesta

0948961169

poslať správu

Slovensko

Ružomberok

Bešeňová

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo


0948 961 169
info@byvajvnovom.sk
www.byvajvnovom.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing.  Pavlína Turská, RSc.

Ing. Pavlína Turská, RSc.

majiteľ

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0948961169
E-mail: turska@byvajvnovom.sk

všetky realitné ponuky makléra